Amish Mobilya Satın Almanın İpuçları

Tabii ki Amish güzel ve dayanıklı mobilyalar yapmak konusunda usta ustalardır. Ve daha önce bu zarif mobilyalarla uğraşan mağazalara erişmek imkansız olsa da, bugün Amish mobilyalarını satın almak her zamankinden daha kolay.

İşte Amish el işi mobilya arayışınıza başlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları –

Çevrimiçi Bakın – Bugün tüm tüketici ürünlerinde olduğu gibi, çevrimiçi mobilya da satın alabilirsiniz. Bu, hem satıcı hem de alıcı için karlı hale geldi, çünkü alıcı bir tuğla ve harç dükkanında barındırılabileceğinden çok daha fazla tasarıma erişebiliyor.

Satıcı, fiziksel bir mağazanın, mağaza asistanlarının ve mağaza için yardımcı programların genel giderlerinden tasarruf ettiği için de avantajlıdır. Bu tasarruflardan bazıları tüketiciye de aktarılıyor ve mobilyalar için online alışveriş herkes için avantajlı hale geliyor.

Toptan Satış Tekliflerine ve Setlerine Bakın – Amish yapımı mobilyalar, tek bir tüketici perakende ürünü satın alırken bile genellikle toptan fiyatlarla satılmaktadır. Bu yüzden toptan fiyatlar kadar iyi veya benzer fırsatlar sunan siteleri arayın.

Ayrıca bir yatak odası takımı veya yemek seti gibi mobilya takımları almak, mobilya satın almak veya birkaç ayrı bitin birlikte uyumlu bir şekilde çalışması veya farklı dokuları, renkleri ve malzemeleri eşleştirmesi konusunda endişe duyabilir. Bir set anlaşmayı ekonomik hale getirmek için de kullanılabilir.

Mağazayı Ziyaret Edin – Çevrimiçi resimlerden yeterince iyi bir fikir alamazsanız, mobilyaları fiziksel olarak incelemek için size en yakın mağazayı ziyaret edin. Bu, mobilyaların sağlamlığı ve sağlamlığı ile çevrimiçi fotoğraflardan çıkarılması zor olabilecek boyutlar hakkında daha iyi bir fikir verecektir.

Özelleştir – Amish el işi mobilyaların diğer büyük özelliklerinden biridir. Her parça özenle ve sevgiyle sıfırdan oluşturulduğundan ve bir yerde ruhsuz bir montaj hattında üretilmediğinden, sipariş verdiğiniz şeyleri özel gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Kaplama şekli veya boyutu, kaplama rengi veya kaplama, mobilyaların boyutları ihtiyaçlarınıza ve evinize uyacak şekilde ayarlanabilir ve özelleştirilebilir.

Birkaç İyi Parça etrafında çalışın – Tüm domuzlara gidip Amish mobilyalarını kullanarak tüm evi stoklayıp süslemek cazip gelse de – sonuçta bu, uzun ömürlü olacak şekilde inşa edilmiş en kaliteli mobilya ve elinizdeki tür Ancak Amish mobilyaları, bütçeler sıkı ve sınırlı olduğunda bazı insanlar için pahalı olabilir. Bu durumda, oda için bir çeşit odak noktası oluşturacak birkaç iyi parça ile ve etrafında çalışmayı deneyebilirsiniz. Örneğin, kaliteli bir yemek masası ve sandalyeleri düşünebilir ve daha sonra başka bir yerden temin edilen büfe veya köşe dolapları vb. Bu, evinizi dekore etmenin akıllı ve ekonomik bir yolu olabilir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.