Pine Cone Hill Bedding Yatakları

Annie Selke şirketi Pine Cone Hill Bedding çeşitli yatak odası takımları, aksesuarlar ve pijamalar satıyor. Çam Koni Tepesi adı altında Nötr Bölge, Mod İki Katlı, La Dolce Villa, Cape Sakin, Parlak Şeyler, Grafik Trafiği, Haute Lodge ve Urban Treehouse dahil olmak üzere sattığı diğer birçok marka var. Bu ayrı markaların her biri farklı bir şey sunar ve farklı aralıklarda fiyatlandırılır. Sadece kaliteli bir yatak odası takımı satın almak istiyorsanız, Pine Cone Hill yatak takımı gitmenin yoludur.

Bir nevresim arıyorsanız, Çam Koni Tepesi nevresim ihtiyaçlarınızı karşılayacak; pamuk, keten, bambu ve kadife dahil olmak üzere birkaç farklı renk ve malzemede olabilir. Blues, naturals, kahverengiler, griler, pembeler, yeşillikler, kırmızı portakallar, sarılar ve siyahlar dahil olmak üzere aralarında karar verebileceğiniz birçok farklı palet de var. Tamamen yataklara adanmış oldukları için, farklı stil, renk ve desenlerden oluşan bir bolluk taşıyabilir; farklı desenler katı, çiçek, çizgili ve grafik içerir. Nevresim takımları, hangi malzemeden üretildiklerine, hangi renkte olduklarına ve modelin ne olduğuna bağlı olarak farklı aralıklarda fiyatlandırılır. Yaklaşık 140 $ karşılığında bir tane bulabilirsiniz, ancak yaklaşık 700 $ için bir tane bulabilirsiniz; incelemelere göre, nevresim müşterileri memnun etti.

Kış için sıcak bir battaniye çeşitliliği arıyorsanız Pine Cone Hill yorganları da bir seçenektir. Yorganları pamuk, polyester veya suni ipekten yapılır; İstediğiniz malzemeye bağlı olarak, farklı fiyatlar ödersiniz. Pine Cone Hill yatakları, özellikle yorganlarla ilgili olarak, yaklaşık 275 $ ila 600 $ arasında değişmektedir ve nevresim örtülerindeki seçeneklere benzer şekilde birçok farklı desen ve renk elde edebilirsiniz. Yorganları, odanızı etraflarında dekore edebilmeniz için desenli; tüm oda uyumu ve akışı yapmak için benzer şekilde renkli / desenli perdeler ve çarşaflar satın alabilirsiniz!

Pine Cone Hill çarşafları, büyük olasılıkla memnun olacağınız bir başka tekliftir. Çarşaflarınızın yorgan / yorganınızla eşleştiğinden emin olmak için birçok farklı türde kağıt satıyor. Sayfalarındaki fiyatlar 104 $ ile 254 $ arasında değişiyor; fiyatlar, tabakaların yapıldığı desen / renk ve malzemeye bağlı olarak değişir. Çarşaf takımları yastık şemsiyeleri ve kılıfları ile birlikte gelir, böylece bunları ayrı olarak satın almanız gerekmez. Pine Cone Hill yatak takımı, yatak tasarımcıları arasında saygın bir isimdir ve incelemelere göre müşteri memnuniyeti oldukça standarttır. Ne kadar ihtiyacınız ve ne kadar harcamak istediğinize bağlı olarak farklı paketler veya ayrı bileşenler bulabilirsiniz. Her şeyi birlikte satın alırsanız, büyük olasılıkla tüm bileşenleri ayrı olarak satın aldığınızdan daha iyi bir fiyat alırsınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.