Canal Dover Yatak Odası Takımları

Canal Dover Furniture Company’nin yatak odası takımları yelpazesi, sağlam Amerikan sert ağacından üretilmiştir ve deneyimli ahşap işleme uzmanları tarafından hazırlanmıştır. 28 koleksiyon – evet, 28 koleksiyon – yatak odanızın dekoratif stilinden bağımsız olarak size harika bir mobilya seçeneği sunuyor.

Burada bunlardan iki tanesini spektrumun zıt uçlarından inceliyoruz. Birincisi, atalarımızın İngilizleri dışarı atmak ve bu büyük ulusu kendileri gibi iddia etmek için bir araya geldikleri eski sömürge günlerini yansıtan Jamestown koleksiyonu.

İkincisi, çok temiz çizgiler ve kontrastlar sergileyen ve ne düşündüklerini bilen genç çocuklarınızın kıskanç bakışlarını bile çekebilecek Pasifik koleksiyonu. Bununla birlikte, bu yüksek kaliteli mobilyalar olmasına rağmen, yüksek işçilik standartlarına el yapımı yapılmış bir seçenek.

Jamestown Yatak Odası Mobilya Koleksiyonu

Jamestown yatak odası mobilya koleksiyonu, akçaağaç, meşe ve kiraz gibi çeşitli ahşap yüzeylere sahip sömürge bir mobilya tarzıdır. Kullanılan ahşap lekeleri, doğal ahşabın taneciklerini ve güzel desenlerini geliştirir. Ürün yelpazesi, ikisi panel yatak ve ferforje yatak olmak üzere sekiz parçadan oluşuyor, aradaki fark başlıklarda.

Panel yatağının 60 inçlik yüksek karyolası, altında iki büyük panel bulunan üç küçük panel üzerinde bir üst raydan oluşur. Alternatif, üst paneller yerine güzel bir ferforje kaydırma işine sahiptir. Bunu takdir etmek için gerçekten görmelisin. Her yatak Queen, King ve California King boyutlarında mevcuttur. Ayaklıklar 24 inç yüksekliğindedir.

Ayrıca 42 inç kare aynalı bir şifoniyer ve 59 inç uzunluğunda x 25 inç yüksekliğinde aynalı bir pansuman sandığı bulunmaktadır. Şifonyer altı yarım genişlikli çekmeceden oluşur, soyunma sandığı da 6 çekmecenin yanı sıra üç daha dar çekmeceye sahiptir.

Ayrıca iki adet 56 inç yüksekliğinde göğüs var – 26 inç genişliğinde bir iç çamaşırı sandığı ve 38 inç genişliğinde düzenli bir göğüs. Bir gece standı ve bir gece masası ekleyin ve tam sete sahipsiniz. Tasarım geleneksel Colonial ve bu set herhangi bir yatak odası tarzında harika görünecekti.

Pasifik Koleksiyonu

Bu inceleme için akçaağaç Canal Dover Pacific koleksiyonuna yıpranmış beyaz sabuntaşı bitirmek ve siyah saten boya ile meşe baktı. Gözümüze çarpan çarpıcı siyah beyaz kontrasttı. Çocuklarınız bunu Colonial koleksiyonuna tercih edeceklerinden emin. Genel olarak çekmeceler beyaz ve çerçeve siyahtır.

Yatak, yine Kraliçe, Kral ve Kaliforniya Kral boyutlarında bir çatı katı yataktır. Platform 10 inç yüksekliğinde ve isteğe bağlı dört dikdörtgen düz başlık, zemin seviyesinden başlayarak 46 ila 52 inç yüksekliğinde duruyor.

7 çekmeceli iç çamaşırı sandığı 54 inç yüksekliğinde ve 6 çekmeceli 48 inçlik düzenli bir göğüs de bir seçenektir. Buna siyah beyaz bir 6 çekmeceli şifoniyer ve benzersiz bir tarzda komidin de ekleyin ve burada esas olarak daha genç unsurlara ve geleneksel ahşap yüzeylerden uzaklaşmayı tercih edenlere uygun iyi görünümlü bir yatak odası mobilya setine sahipsiniz.

Diğer Yatak Odası Koleksiyonları

Canal Dover yatak odası mobilyalarının bu iki koleksiyonunu gördüğünüzde, harika Shaker ve güzel Brooklyn koleksiyonları gibi aralarındaki diğer koleksiyonları hayal edebilirsiniz. Online veya showroom’da gözünüzü yakalamak için bir şey görememeniz durumunda, çeşitli ahşap yüzeyler arasından seçim yapabilirsiniz. Genellikle, eski moda yatak odası mobilyaları ve modern arasındaki tek fark, ahşap kaplama ve boya rengindeki farktır!

Canal Dover Mobilya İnşaatı

Çoğu el yapımı mobilya gibi, Canal Dover mobilyaları da yüksek kaliteli sürdürülebilir ahşap ve geleneksel marangozluk teknikleri kullanılarak üretilmiştir. Çoğu demiryolu eklemi gömme ve zıvana eklemleri kullanılarak hazırlanırken, dolap ve çekmece ön, arka ve yanları güçlü kırlangıç ​​kuyrukları kullanılarak birleştirilir. Kullanılan katalizör vernikleri, normal verniklerden daha fazla darbelere ve ısıya dayanıklı çok sert bir yüzey sağlar. Yedi adımlı katalizli kürlenmiş vernikler, endüstride en dayanıklı olanlardır.

Canal Dover yatak odası mobilyaları olduğu kadar iyidir, her parça bugün mevcut en iyi marangozluk tekniklerini kullanarak ustalar ve kadınlar tarafından el yapımıdır. Seçim büyük ve kalitesi harika – sadece bakarak ve dokunarak görebilirsiniz. Bilenler kaliteyi hissederek söyleyebilir – tüm Canal Dover mobilyaları bu hissi verir ve% 100 Amerika’da yapılır!

Leave A Reply

Your email address will not be published.