Doğru Çekyat Seçimi

Çekyat (veya açılır kanepe), ara sıra gecelik misafirleri ağırlamak için yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir çözümdür. Çekyat çeşitli stillere sahiptir ve ne arayacağınızı bilmiyorsanız doğru olanı seçmek zor olabilir. Doğru olanı seçerken düşünmeniz gereken üç ana değişken vardır: boyutlar, stil ve fiyat.

Yeni kanepe traversiniz için doğru boyutları bulmak için, odanın nereye yerleştirileceğine bir göz atın ve doğru ölçümleri yapın. İlgilendiğiniz iki ana ölçüm, katlanırken yatağın uzunluğu ve ne kadar çıkacağıdır. Çekyatın odaya tam oturmasını sağlamak için bu iki ölçüm gereklidir.

Bazıları ahşaptan, bazıları metalden yapılmış birçok farklı çekyat tarzı vardır. Odanın tarzı ve dekoruna güzel uyan birini seçmek önemlidir. Yapıldıkları malzemeye ek olarak, kanepe uyuyanları çok çeşitli farklı minderlere ve kapaklara sahiptir. Odadaki diğer şeylerle daha iyi karışmasını sağlamak için atma yastıkları ve battaniyeler ekleyerek görünümü kişiselleştirmek kolaydır.

Büyük bir satın alma işlemi yaparken fiyat her zaman bir faktördür. Kanepe uyuyanlar geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir, bazıları 100 dolardan biraz fazla, diğerleri 800 dolar aralığındadır. ‘Sizin için ne ödeme olsun’ atasözü bir kanepe uyuyan satın almak için doğrudur. Örneğin, daha pahalı bir yatak şüphesiz daha ucuz bir yataktan daha rahat bir yatağa sahip olacaktır.

Bir kanepe uyuyan satın alma hakkında en iyi şey, tüm büyük mobilya satış mağazaları ve alışveriş merkezlerinde kolayca mevcut olmasıdır. İçeri girip fiziksel olarak görerek, dokunarak ve kullanarak ev dekorunuza ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabileceksiniz. Mobilya satan birçok yer, bir kanepe uyuyan satın almayı finansal olarak kolaylaştıran finansman sunar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.