Etkili Küçük Yatak Odası Yapılandırmaları

Odadaki mobilya düzenlemesi konut sakinlerinin yaşam tarzını yansıtmaktadır. Böylece, sadece günlük rutininizi desteklemekle kalmayıp aynı zamanda zihninizi de konuşan samimi bir ortam yaratın. Yatak odası, dinlendirici ve zevkli vakit geçiren bir alandır. Yatak odasındaki boşluğun düzenleme fikirlerinizi sınırlamasına izin vermeyin. Alanı etkili ve verimli bir şekilde kullanmak için kutudan çıkın. Bu alanı, yatak odanızı güzel bir odaya dönüştürebilecek birkaç fikri paylaşmak için kullanıyorum.

  • Tüm konfigürasyonu tanımlayacağı için Yatak ile başlayın. Alışveriş yapmadan önce odanın profilini unutmayın. Sade stillerden kaçının çünkü yetersiz bir amaca hizmet ederler. Alan sınırlamalarının üstesinden gelebilecek çok yönlü bir yatak arayın. Murphy yataklar, Yuvarlanmak yataklar ve Ranzalar önemli alan koruyuculardır.
  • Murphy yatakları fayda açısından ikinci sıradadır. Odanın boyutlarına bağlı olarak dikey veya yatay olarak düzenlenebilirler. Kapak tarafında, duvarın yeniden yapılandırılmasını gerektirir.
  • Yuvarlanan yataklarda, battaniyenin veya çarşafların yerleştirilebileceği yatağın altında bir çekmece bulunur. Duvar boşluğu konusunda biraz dikkatli olmalısınız.
  • Ranzalar sınırlı alanlar için idealdir. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda gelirler. Fonksiyonel Ranzalar, birçok çağdaş yatak odasında merkez sahne almaktadır. Uzaya değer katıyorlar.
  • Eğer bir Kitap Kurdu iseniz, o zaman yatağın arkasına uyan bir Kitaplık arayın. Kitaplıklı bir yatak başı taklit eder. Alan 10 ila 12 inç kaplar. Yatağın arkasında düşük boşluk varsa, yatağın ayak ucunda Kitap Rafları bulunan bir yatak arayın. Rafın küçük kasaları bile battaniye ile doldurulabilir.
  • Küçük alanı kaplayan Komodinler’i seçin. Dar ve uzun bir Komodin, normal olanlardan daha fazla depolama alanı sunar. Kaydedilen alan bir okuma koltuğu yerleştirmek için kullanılabilir.
  • Küçük yatak odasındaki her inç önemli olduğundan, şifonyerin altındaki alanı boş bırakmayın. Saklama sepetleri veya katolik sepetleri yerleştirebilirsiniz.
  • Bir Çekmeceliğiniz varsa neden bir Vanity seti için gidin? Şifonyerin yerleştirildiği duvara bir ayna ekleyin. Büyük bir değeri olan basit bir yaratımdır.
  • Yatak odasını dekore etmek için alan istiyorsanız, değerli eşyalarınızı sergileyebilecek Duvara monte edilmiş bir Raf arayın.

Bir şeyler düzenleyerek yatak odasını açın. Zaman alsa da, sizi iyi bir şekilde ödüllendirecektir. Birçok alışveriş sitesi, alışveriş yapan kişinin uyumluluğunu kontrol edebileceği bir Artırılmış Gerçeklik arayüzü sunuyor yatak odası mobilyası.

Leave A Reply

Your email address will not be published.