Rustik Yatak Odası Dekorasyonu – Yatak Odanıza Rustik Dokunuşlar Ekleyin

Sadece bir şilte ve bir lamba ile minimalist bir yatak odası ya da beş yıldızlı bir süitle karşılaştırılabilen tamamen mobilyalı lüks bir odaya sahip olmak isteyebilirsiniz – ideal yatak odası ayarınız en rahat hissettiğiniz oda olacaktır. Ancak, dikkate almanız gerekir. yatak odanızda ne istersiniz ve yatak odanız için mobilya almaya başlamadan önce ne tür bir his elde etmek istiyorsunuz? Göz önünde bulundurabileceğiniz bazı yaygın sorular, ne tür bir depolama alanına ihtiyaç duyduğunuzdur? İlave yatakları saklamak için bir yatak kutusu ister misiniz? Sabah acele etmekten kaçınmak için makyaj masasına ihtiyacınız var mı? Ayakkabılarınız için bir tezgah ister misiniz? Vintage bir görünüm, çağdaş bir dekor veya rustik bir his ister misiniz?

Rustik yatak odanız için almanız gereken mobilya türüne karar vermenize ve satın alma işleminizi kolaylaştırmanıza yardımcı olacak bazı temel yönergeler şunlardır:

1. Yerel satıcınıza ya da büyük bir mağazaya koşmak yerine, çevrimiçi bayileri aramalısınız. Mesele şu ki, dükkanlar kat kiralamaya çok para harcıyor ve bu maliyeti ayarlamak için mobilyaya bir prim eklemesi gerekiyor. Çevrimiçi perakendeciler bu maliyetten tasarruf eder ve müşterilere heyecan verici fırsatlar ve harika indirimler olarak aktarırlar.

2. Gereksinimlerinizi ve stilinizi belirleyin. Rustik bir görünüm için parke zeminleri, ahşap yatakları ve diğer ülke öğelerini tercih etmelisiniz.

3. Odanızın büyüklüğüne ve içinde uyuyan kişi sayısına göre yatak boyutunu seçmelisiniz. İhtiyacınıza göre bir ana yatak, kral yatak, kraliçe yatak, tam yatak ve ikiz yatak arasında seçim yapabilirsiniz.

4. Yatak temel olarak basit bir tasarıma sahiptir – bir ucunda başlık, diğerinde basamak ve ortadaki yatak. Peki mevcut farklı stiller ve tasarımlar nelerdir? Bazı yaygın stiller arasında platform yatakları, normal yataklar, ranzalar, poster yatakları, futonlar, tekerlekli yataklar ve divanlar bulunmaktadır.

5. Genellikle yatak ahşap yapılır ve büyük dayanıklılık, bakım kolaylığı ve uzun ömürlü sunuyoruz. Yatak imalatında kullanılan diğer yaygın malzemeler, şıklıkları için kullanılan pirinç ve toz boyalı çeliktir.

6. Ayrıca yatak odanız için bir komidin almayı tercih edebilirsiniz. Rustik bir yatak odası için komodini, şifoniyerinizi ve aynanızı rustik yatağınızla bir araya getirmelisiniz. İşinizi biraz daha kolay hale getirmek için hazır yatak odası takımlarını da seçebilirsiniz.

7. Gardırobunuz işlevsellik ve görünümün mükemmel bir karışımını sunmalıdır. İhtiyaçlarınıza göre bir armoire satın alın. Hatta çekmece, asma çubukları ve istediğiniz diğer alanların sayısına karar vererek özelleştirebilirsiniz.

8. Yatağınızın yatağını her zaman çok dikkatli seçmelisiniz. İstediğiniz rahatlığa göre hindistan cevizi yatağı, yaylı yataklar, düzenli yatak yatakları ve parke yatağı arasında seçim yapın.

Rustik yatak odası mobilyalarınızla eşleşecek mükemmel rustik görünüm için beyaz duvarlar ve parke zeminler için gidin!

Leave A Reply

Your email address will not be published.