Yatak Odası Mobilya Takımları – Stiliniz Nedir?

Yatak odanızın stili kişisel güzellik anlayışınızı, sevdiğiniz tasarım yaşını ve ne kadar geleneksel veya modern olduğunuzu yansıtır. Tarzınıza uygun bir yatak odası takımı seçmek zor değil. Piyasada çok sayıda hazır set var ve yapmanız gereken tek şey y-o-u faktörünü gösteren bir tema seçmek!

Modern Bakış: Minimalizmde Gelişmişlik

Temiz hissi seven biri iseniz, bu sizin için doğru settir. Modern tarz minimalist bir görünüme sahiptir, ancak yine de dikkat çekmektedir. Size sofistike bir ruh hali ile birlikte serin bir ortam verir.

Bunun gibi yatak odası takımları genellikle düşük profilli yatakları ve küçük basit yatak odası mobilyalarını içerir. Mobilya boyutu verir, yatak odanızın daha az dağınık ve daha az görünmesini sağlar, bu da tam olarak en çok ihtiyacınız olan yerde uyum ve rahatlık hissi verir.

Geleneksel Yöntem

Grandeur, geleneksel bir yatak odası takımını tanımlamak için en iyi kelimedir. Bu stil, mobilyalardaki süslü ahşaplarla görülebilen ağır işçilikle doludur. Yatak odanızda cömert mobilyalar içerir.

Ana cazibe genellikle güzel yatak örtüsü ve büyük başlık üzerinde karmaşık tasarımları olan yatak olurdu. Hepsi derin ahşap tonlarında. İsterseniz ‘bir kral / kraliçe hissi gibi uyuyun, o zaman geleneksel gidin!

Geçiş: Orta İnsan

Bu muhtemelen en popüler yatak odası tarzıdır. Geleneksel setlerin ihtişamını seviyorsanız, aynı zamanda çağdaş setlerin sadeliği için de uzun sürerseniz, bu sizin için doğru olan şeydir. Temel olarak, kendin yap tasarımcısı olsanız bile kolayca elde edilen geleneksel ve çağdaş tarzların bir karışımıdır.

Bu tarz, sade çizgiler ve süslü eğrilerin buluştuğu ve ağır ahşap oymalar ve şık metallerin uyum içinde toplandığı yerdir. Hemen hemen her ortamda çalışır. Bu stil çok esnektir ve yatak odanızın olmasını istediğiniz temadan emin değilseniz, zevkinize uygun olanı olabilir.

Doğru Tarzı Seçmek

Şık ve rahat bir yatak odasına sahip olmak o kadar da zor değil. Bir iç tasarımcı kiralamak pahalı olmamalı. Piyasada çok sayıda önceden yapılmış set var. Tek yapmanız gereken kişiliğinizi ve tarzınızı gösteren olanı seçmek; sonra büyük bir yatak odası var!

Leave A Reply

Your email address will not be published.